Õhtu-, ja päevajuhina on kogemust 11 aastat. Selle aja jooksul olen juhtinud ja läbiviinud sündmusi väga erinevates mastaapides. Kõige väiksemal koosviibimisel osales 8 inimest, kõige suuremal aga seevastu pea 2000 inimest. Meeleldi juhin suve-, ja talvepäevi, sünnipäevapidusid, akadeemilisi sündmusi ning täidan pulmaisa rolli. 

Õhtujuhi / päevajuhi töö saab alguse esimesest kontaktist kliendiga. Kiires ja muutlikus maailmas on lihtsamateks lahendusteks telefoni ja skype kõne, e-mail või mõni muu tehnolahendus, kuid kõige vahetum kontakt on siiski kokku saades. Konsultatsiooni käigus selgitame välja soovid ja ootused, paneme paika ajakava pidepunktid, lepime kokku tegevustest ning arutame läbi kõik muu olulise mis sinna juurde kuulub. Õhtujuht aitab korraldada sündmuse ideest teostuseni.

 Õhtujuht saabub sündmusele piisava ajalise varuga enne külalisi, et sättida valmis vajalikud vahendid ja veenduda, et kõik läheb külaliste saabumisel nii nagu planeeritud. Õhtujuht tervitab külalisi, suunab ja juhendab, avab sündmuse ning viib läbi planeeritud tegevused. Õhtujuhtimine on paindlik tegevus seega vastavalt olukorrale saab ajakavas teha muudatusi järgides eelnevalt paika pandud pidepunkte ning arvestades kliendi soove.


Sünnipäev

Õhtujuhi ülesanne sünnipäeval on eelkõige vabastada sünnipäevalaps stressist ja pingest, et saaks nautida tähtsat päeva koos sugulaste ja sõpradega. Õhtujuht viib läbi toredad ja lõbusaid mänge nii väikestele kui ka suurtele külalistele ning tegevust jätkub kõigile.


Jõulupidu

Jõulupeo piduliku ja rikkaliku õhtusöögi kõrvale lisab õhtujuht tegevusi mis ei eelda füüsilist aktiivust, kuid pakub palju nalja ja naeru kogu seltskonnale. Heade suhete olemasolul on jõulupeole võimalik kohale kutsuda ka jõuluvana!


Vastuvõtt, akadeemiline sündmus

Aitan korraldada ja läbi viia vastuvõtte, akadeemilisi sündmusi, avamisi ning  sinna juurde kuuluva materjali koostamisel (infovoldikud,diplomid,ajakavad)


Mis tahes sündmus

Kokkusaamise korraldamiseks ei pea alati olema mõni eelpoolt mainitud sündmus. Teinekord tahaks lihtsalt sõpradega midagi koos teha, kasvõi kõvasti muusikat kuulata. Võta ühendust ja leiame igaühele midagi sobivat!