Kuidas kõik alguse sai

Kesk-Eestist pärilt poisina said  muusikalised katsetused ja esinemised alguse lasteaiast. Muusikatunnis lauldes, täheldas õpetaja head viisipidamist ja rütmitaju ning seega oli otsustatud, kelle kätte löökpillid usaldatakse.
Algklassides jätkus mul tihe side muusikaga. Laulsin laste ansamblis, mudilaskooris ning osalesin solistina Kevadpealinna lauluvõistlusel. Mitmekesise ja hea muusika mõjul, ei suutnud oma keha paigal hoida, mida märkas omakorda kooli rahvatantsu õpetaja. Mõeldud-tehtud: minust sai lisaks rahvatantsija.


2008. aastal ilmus kooli teadetetahvlile kuulutus noorte DJ-de koolitusest. Võtsin julguse kokku ning läksin Türi Noortekeskusesse kaema, millega tegu. Tagasihoidliku noormehena silmitsesin eemalt, mida koolituse läbiviija DJ Sulo õpetas ning kuidas teised kursuse õpilased hakkama saavad. Tuli minu kord plaadimängijate taha asuda. Selleks hetkeks olid nupud juba enam-vähem selgeks saanud ning tegevus võis alata. Midagi uut, millest olin enne vaid unistanud oli kätte jõudnud.

Eks imestasin isegi, et kohe esimese korraga sain pihta, mis nuppe tuleb vajutada ning mida liigutada. Lähtusin vanasõnast, mille kohaselt on targem teiste vigadest õppida. Pärast kursuse teist tundi teatas toonane õpetaja: ‘’Järgmine nädal DJ tundi ei toimu...noh seda juhul, kui just Jaanus pole nõus teid õpetama. Ta tunneb piisavalt tehnikat, et see siin üles seada ja harjutada”.
Kursus kestis kolm kuud ning kulmineerus esimese esinemisega ning

DJ-de võistlusega Türi kultuurimajas. Kohale olid tulnud noored DJ-d lisaks Türile ka Paidest ning Pärnust. Igal DJ-l oli aega täpselt 15 minutit, mille sisse pidi mahtuma vähemalt 5 lugu. Zürii hindas muusikavalikut, miximist, mikrofoni kasutamist ning lavalist showd. Tihedas konkurentsis suutsin närvipingele vastu pidada ning teha seda, mis mulle meeldis - eristuda teistest ning mängida parimat muusikat. Pingutus tasus end ära ning poodiumi kõrgeimale astmele astus DJ Jaanus Polli publiku lemmiku- ning üldvõitjana kõikides kategooriates. Sealt sai alguse minu kirg - DJ-hobi, töö ja ameti vastu. Hilisemalt olen osalenud mitmel DJ-de võistlustel võistlejana kui ka zürii liikmena.

DJ võistlused

2008 - Noorte Dj võistluse üldvõitja
2010 - Järvamaa DJ võistluse võitja
2012 - DJ konkurssi võitja Club Cinemas
2013 - Eesti nr 2 Pulma DJ